o mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem. Uprawnienia psychoterapeuty uzyskałam w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczo Behawioralnej (certyfikat nr 529). Posiadam także rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidualnej i zajęć z grupami. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym PTPP i PTTPB.

Swoją wiedzę dotąd  wykorzystywałam  w pracy naukowo-dydaktycznej na Uniwersytecie Śląskim na Wydziale Psychologii, jako wiceprezes Spółdzielni Psychologów w Katowicach oraz prowadząc szkolenia w ramach programu Kapitał Ludzki. Obecnie pracuję w Poradni Psychologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w gabinecie prywatnym. Swoje kompetencje nieustannie poszerzam uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i zająciach superwizyjnych.

Jestem autorką artykułów popularyzatorskich z różnych obszarów psychologii (np. o zastosowaniu metody mindfulness w profilaktyce depresji, o kształtowaniu zachowań metodami pozytywnymi). Zajmowałam się również tłumaczeniami literatury psychologicznej z języka niemieckiego

Prywatnie zajmuję się ukochanymi psami – hodowlą i szkoleniem, jestem także instruktorem jazdy konnej. W wolnych chwilach piszę ikony. Mieszkam na wsi pod Wadowicami.